opinie

W Telewizji Polskiej zaprezentowano działanie naszej metody keratynowej. Zapraszamy do obejrzenia programu [ZOBACZ]

"Chciałam tylko napisać i powiedzieć Wam, jak bardzo uwielbiam moje włosy, odkąd zastosowałam terapię True Keratin. Terapia True Keratin uczyniła moje życie o wiele łatwiejszym. Uwielbiam wyjść spod prysznica i mieć włosy, które nie są już poskręcane i suche, ale miękkie, gładkie i jedwabiste. Wasz produkt jest fantastyczny. Otrzymałam wiele komplementów o tym, jak bosko wyglądają moje włosy. Co za cudowne uczucie codziennie mieć dzień 'świetnej fryzury'! Z całą pewnością czyni to życie o wiele łatwiejszym! Dzięki raz jeszcze."
Gosia, Szczecin

"Jako instruktorka fitness spędzam mnóstwo czasu na ćwiczeniach i pocenie się w oczywisty sposób sprawia, że moje włosy są poskręcane i trudne do ułożenia. Poza tym mam głowę pełną pasemek. Po zastosowaniu terapii True Keratin wychodzę z sali ze wspaniałymi, nieposkręcanymi włosami, na które nie wpływa pocenie się. Zdecydowanie polecam ten produkt i już zarezerwowałam kolejną terapię. Dziękuję!"
Basia, Warszawa

"Moje życie było pasmem nieszczęść zanim odkryłam terapię True Keratin! Przedtem wymodelowanie włosów zajmowało mi ponad godzinę. Cała ta moja ciężka praca na nic się zdała jeśli akurat zaczęło padać! Teraz wysuszenie włosów zabiera mi najwyżej 10 minut i śmieję się, gdy złapie mnie deszcz. Nie potrafiłabym już żyć bez True Keratin!"
Monika, Poznań

"Byłam pod wielkim wrażeniem rezultatów. Moje włosy do tej pory zupełnie wymykały się spod kontroli i po prostu nie mogę uwierzyć jak dobrze działa ten produkt. Moje włosy są teraz zdrowe, wyglądają miękko i lśniąco."
Beata, Wrocław