True Keratin Polska Keratin Polska Sp. z o.o. lider na światowym rynku keratyny od 5 lat w Polsce.
Wyłączny dystrybutor produktów True Keratin Professional oraz Organic Colour Systems.

Organic Colour System

colour
organic colour system
Organic Colour Systems to pierwsza w historii gama trwałych kolorów, z maksymalną ilością wyciągów z certyfikowanych organicznych i naturalnych składników oraz minimalną ilością substancji chemicznych.

Po 20 latach pracy z salonami w 40 krajach na całym świecie, marka Organic Colour systems udowodniła wysoką skuteczność swoich naturalnych i organicznych produktów.

Organic Colour Systems to rewolucyjna koloryzacja wolna w 100 % od amoniaku, rezorcyny, formaldehydu i parabenów. Daje możliwość stworzenia dowolnego koloru, trwałego lub półtrwałego, utrzymuje poziom wilgoci i białka we włosie. Poprawia jakość włosów już po pierwszym farbowaniu. To ulubiona koloryzacja wielu gwiazd i stylistów. Delikatna koloryzacja- fantastyczne efekty, nawet na opornych, siwych włosach.

Włosy po Organic Colour Systems wyglądają bardziej naturalnie, są bardziej błyszczące, a blaknięcie koloru jest wyeliminowane. Dzięki Organic Colour Systems można stworzyć dowolny kolor: ogniste czerwienie, intensywne miedzie, bogate złote blondy, kasztanowe brązy, mroźne platyny i nieskończone barwy naturalne.

Dodatkowo sam proces koloryzacji jest o wiele bardziej przyjemny dla klienta ponieważ farba nie zawiera amoniaku, który podrażnia skórę głowy i powoduje świąd. Zamiast tego farby są komponowane z naturalnych białek, wybranych certyfikowanych składników organicznych i witamin, dzięki czemu włosy są wzmacniane podczas procesu koloryzacji.

Organic Colour Systems to dużo więcej niż tylko seria produktów: to filozofia, świadoma decyzja wykonywania swej pracy w możliwie najbardziej naturalny sposób, z pełnym szacunkiem dla włosów i zdrowia, zarówno pracowników, jak i klientów. Produkcja oraz pakowanie odbywa się w samym sercu New Forest, Hampshire- najczystszym rejonie UK, co zapewnia najwyższą jakość zgodną z rygorystycznymi parametrami jakościowymi.

contact-form
* - Pole wymagane.

!!!NOWOŚĆ!!! COLORPHLEX SYSTEM ODBUDOWY MOSTKÓW DWUSIARCZKOWYCH OCHRONA WŁOSÓW PODCZAS ZABIEGÓW CHEMICZNYCH.