True Keratin Polska Keratin Polska Sp. z o.o. lider na światowym rynku keratyny od 5 lat w Polsce.
Wyłączny dystrybutor produktów True Keratin Professional oraz Organic Colour Systems.

Organiczne kręcenie włosów

Każda kobieta chciałaby mieć piękne i lśniące włosy. Ich kondycja, kształt i kolor zależą przede wszystkim od naszych genów. Panie już dawno odkryły, że naturę można wspomóc poprzez stosowanie kosmetyków. Nasz wygląd zależy tylko od nas. Jeśli pragniemy mieć kręcone włosy, możemy to z łatwością osiągnąć. Wystarczy udać się do salonu fryzjerskiego i zapisać się na zabieg keratynowego (organicznego) kręcenia włosów.

Jeszcze do niedawna fryzjerzy wykonywali wyłącznie trwałą ondulację, jeśli klientka życzyła sobie trwałe loki. Ten zabieg był niestety szkodliwy dla włosów i znacząco je uszkadzał. Końcówki łamały się i wykruszały. Ubytki keratyny powodowały przesuszenie i puszenie się włosów. Panie, które decydowały się na ten zabieg, musiały liczyć się z tym, że przywrócenie dawnej kondycji włosów będzie wiązało się z intensywnym odżywianiem, a w najgorszym wypadku radykalnym strzyżeniem włosów.

Na szczęście dzisiaj nowoczesna kosmetologia dostarcza fryzjerom i stylistom nowoczesne produkty, których skład oparty jest o składniki pochodzenia naturalnego. Np. specyfiki przeznaczone do keratynowego kręcenia włosów są w stu procentach bezpieczne i nie przyczyniają się do uszkodzenia łuski czy otoczki włosa. Zawarta w nich keratyna dogłębnie odżywia loki, zapewniając ich długotrwały skręt. Klientki mogą cieszyć się z niesamowitej i długotrwałej fryzury, jednocześnie dbając o swoje włosy.

Przy trwałej ondulacji klientka nie mogła być pewna końcowego efektu. W zależności od tego, jak mocny był preparat utrwalający i jaką jego ilość fryzjer nałożył na włosy, loki mogły wyjść bardzo mocno skręcone lub lekko pofalowane. Takiego problemu nie mamy, kiedy wybieramy keratynowe kręcenie włosów. Dzięki wysokiej jakości produktom można spodziewać się takich loków, jakie zamierzaliśmy uzyskać.

Keratynowe kręcenie włosów należy do zabiegów typu dwa w jednym. Dlaczego? Klientka otrzymuje wymarzoną fryzurę, np. amerykańskie fale. Dodatkowo włosy są odżywione, lekkie, sprężyste i wyglądają zdrowo. Keratyna ma także właściwości ochronne – zapobiega przed uszkodzeniem włosów.

organic curl systems

Po niespełna 3 godzinach klientka wyjdzie z salonu z dowolnie dobranymi falami/ lokami- American Waves, Beach Waves, zgodnie z jej oczekiwaniem. Efekt końcowy- dowolne loki/fale- utrzymuje się na włosach nawet do 12 miesięcy lub może być w każdej chwili zakończony poprzez wykonanie kuracji keratynowej TRUE KERATIN, w wyniku której uzyskujemy włosy proste, wygładzone. Włosy po STYLIZACJI ORGANIC CURL SYSTEMS są delikatne, miękkie, naturalnie się falując.To od klientki zależy decyzja czy chce, aby loki/fale w efekcie końcowym były od nasady włosów, czy od połowy ich długości, czy też tylko na końcach włosów. Modelujące działanie tego produktu umożliwia wykonanie każdej wielkości loków/fal poprzez dobranie odpowiedniej wielkości i układu wałków.

Skręt może być łagodny lub bardziej wyrazisty.Stylizacja wmacnia naturalny aspekt fryzury. Ta stylizacja, której efektem końcowym są włosy o dowolnie ustalonym skręcie/fali/loku jest w 100% bezpieczna dla włosów. Nie zawiera amoniaku, thioglycolu, ma naturalny balans pH. Działanie ORGANIC CURL SYSTEMS opiera się na cysteaminie. Stylizacja ORGANIC CURL SYSTEMS nie uszkadza/nie ingeruje w naturalną budowę włosa, nie przerywa wiązań mostkowych włosa, stąd też jej tak duża popularność szczególnie w USA. Z racji tego, iż sama klientka może decydować jak długo chce mieć włosy kręcone, pofalowane, cieszy się ten produkt coraz większą popularnością w Europie.

KERATIN POLSKA – jako wyłączny dystrybutor tego produktu w Polsce- będzie prowadził identyczna politykę dystrybucji tego produktu jak w przypadku produktów KURACJI KERATYNOWEJ TRUE KERATIN. Nie będzie możliwości zakupu tego produktu poza własną siecią dystrybucji firmy KERATIN POLSKA. Nie będzie produkt dostępny w internecie. Nie będzie produkt dostępny poza profesjonalnymi salonami fryzjerskimi przeszkolonymi przez firmę KERATIN POLSKA. Nie będzie produkt dostępny bez wcześniejszego szkolenia. Pierwszeństwo w zakupie i szkoleniu mają salony współpracujące z nami przy produktach keratynowych TRUE KERATIN w Polsce.

PRODUKTY ORGANIC CURL SYSTEMS

line-curl

PRODUKTY ORGANIC CARE SYSTEMS

aqua-power
Zgodnie z naszym przekonaniem, że delikatna wewnętrzna struktura włosa powinna być chroniona i odpowiednio pielęgnowana, ten zakres produktów do efektywnej pielęgnacji nie został zaprojektowany wyłącznie z myślą o naprawie włosów, ich zmiękczaniu i pielęgnacji, ale również jako idealne uzupełnienie Organic Curl Systems i Organic Colour Systems. Produkty te powstały z naturalnego wyciągu słonecznika i wielu certyfikowanych ekstraktów organicznych i olejków, aby utrzymywać naturalną moc włosa, jednocześnie chroniąc farbowane włosy przed promieniowaniem UV. Ważne jest, aby dobrać odpowiednie produkty dla włosów Waszych klientów – dobór kosmetyków na podstawie wyniku testu: ” rozciągania włosów na mokro”.

PRODUKTY ORGANIC CONTROL SYSTEMS

control-banner
Systemy Organic Control Systems to pierwszy zakres produktów do stylizacji, które są zupełnie pozbawione tworzyw sztucznych. Tradycyjne składniki produktów powodują, że włosy kruszą się i łamią, fryzura traci kształt i wymaga ponownej stylizacji lub poprawek, aby utrzymać wygląd świeżej stylizacji w ciągu dnia.

Unikalna formuła na składnikach naturalnego pochodzenia zastosowana w Organic Control Systems pozwala na dowolną stylizację, jednocześnie utrzymując naturalny wygląd. Wynikiem jest:

- wyjątkowa pamięć loka
- dynamiczne zachowywanie loków
- zapobieganie puszeniu się włosów
- blask i połysk

Pełen zakres produktów jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów.

zobacz pełną ofertę produktów organic curl systems

contact-form
* - Pole wymagane.