Terapia Keratynowa - True Keratin Professional

Produkt True Keratin, chroniony jest ponad pięćdziesięcioma patentami w Ameryce oraz na całym świecie. Aplikuje się go na włosy w jego surownym, naturalnym stanie, aby nie uszkodzić ważnych aminokwasów i protein. Sprawdza się na wszystkich rodzajach włosów i pozostawia je łatwiejszymi do ułożenia, miekkimi, lśniącymi, gładkimi. Włosy nie kręcą się aż do pięciu miesięcy, co powoduje, że zbedne są zabiegi fryzjerskie prostujące wlosy. Wygładzający włosy system True Keratin zawiera True Keratin i jest jedynym produktem proteinowym, którego naukowo potwierdzone działanie znajduje odbicie w jakości włosa o przywróconym, młodzieńczym wyglądzie. True Keratin to zoptymizowana dawka wielu protein, dostępna jedynie w produktach linii True Keratin na całym świecie.

System ten wygładza włosy i przywraca im młody wygląd poprzez naprawę zniszczonych włosów i zapewnienie im długotrwałego odżywienia oraz ochrony. Testy kliniczne wykazały, że naturalne właściwości włosa zostają zachowane dzięki osłonce wytwarzającej sie wokół każdego włosa, odbudowując go wewnątrz jak i na zewnątrz. System ten dostacza rownież ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV, zabiegom chemicznym, starzeniu się oraz codziennym zabiegom mycia i układania włosów.

True Keratin, w przeciwieństwie do innych systemów zawierających keratynę, nie ulega procesowi hydrolizy. Testy kliniczne wykazały, że proces hydrolizy wpływa niekorzystnie na proteiny keratyny powodując, że stają się one nieaktywne i nie mogą efektywnie związać się z włosem. Wynikiem tego jest brak efektów odmładzających.

Szampon
True Keratin Szampon Oczyszczający przed Zabiegiem
Szampon oczyszczający o zapachu grejpfrutu z Aloe delikatnie usuwa zanieczyszczenia środowiskowe oraz pozostałości kosmetyczne ze skóry głowy i włosów. Nasza specjalna formuła łączy w sobie kojące Organiczne Aloe Vera z grejpfruta do głębokiego oczyszczania włosów bez pozbawienia ich naturalnych olejów. Szampon ten także otwiera łuskę włosa aby keratyna przy zabiegu weszła głęboko we włosy. Produkt testowany klinicznie i dermatologicznie w Polsce. Data ważności wydrukowana na dole butelki.
Szampon
True Keratin Terapia Keratynowa o zapachu Mandaryny bez Formaldehydu
Zanurz się w tej egzotycznej mieszance witamin, mandarynek i białka keratynowego w celu przywrócenia zdrowia i elastyczności włosów zniszczonych. Wykorzystanie Aloe Vera i oleju arganowego, system ten skutecznie depozytuje i uszczelnia aminokwasy oraz witaminy do włosów wygładzając je i także dodając połysk. Produkt testowany klinicznie i dermatologicznie w Polsce. Data ważności wydrukowana na dole butelki.
Szampon
True Keratin Szampon po zabiegu
Bio Szampon z Keratyną + Aloe Vera skutecznie usuwa brud z włosów oraz drastycznie pozostawia połysk, zapewniając jednocześnie jedwabiście gładkie uczucie przy każdym rodzaju włosów. Szampon ten także ma na celu zwiększenie i przedłużenie żywotnośći zabiegu TrueKeratin na włosach. Zastosowanie: Nałożyc na mokre włosy oraz spłukać dokładnie. Produkt testowany klinicznie i dermatologicznie w Polsce. Data ważności wydrukowana na dole butelki.
Szampon
True Keratin Odżywka po Zabiegu
Bio odżywka Aloe Vera + keratyna skutecznie nawilża oraz zwiększa połysk, zapewniając jednocześnie jedwabiście gładkie uczucie przy każdym rodzaju włosów. Odżywka ta także ma na celu zwiększenie i przedłużenie żywotnośći zabiegu True Keratin na włosach. Zastosowanie: Nałożyć na mokre włosy i po krótkim czasie spłukać dokładnie. Produkt testowany klinicznie i dermatologicznie w Polsce. Data ważności wydrukowana na dole butelki.
Szampon
True Keratin - Marokanski olejek z Arganu
Szampon
True Keratin Odzywka w kremie na bazie keratyny
Szampon
True Keratin Odzywka w spraju z keratyna i olejkiem arganowym
Szampon
True Keratin spraj przed zabiegiem dla wlosow mocno kreconych
Szampon
True Keratin szybka maska regenerujaca
Nawilżająca odżywka
Stworzona z naturalnych ekstraktów dla jedwabistych, lśniących, gładkich włosów. Odzywka ta została opracowana aby odżywiać włosy i nadawać im zdrowy połysk. Keratyna jest głównym strukturalnym składnikiem proteinowym włosa. Pantenol nawilża, nawadnia i pomaga naprawić rozdwojone końcówki. Każdy kosmyk zostaje przeniknięty przez niezbędne aminokwasy i składniki odżywcze konieczne dla zdrowo wyglądających, błyszczących, lśniących włosów. Nie zawiera chlorku sodu ani lauretosiarczanu sodu. (Zalecany po zastosowaniu terapii True Keratin).
Krem odżywczy
Każda aplikacja kremu odżywczego True Keratin™ ma na celu przywrócić włosom odpowiednie nawilżenie, zapobiec ich splątywaniu się oraz ochronić przed niekorzystnym wpływem środowiska. Efektem są zdrowo wyglądające, gładkie, niekręcące się i lśniące włosy, wygładzone. Produkt ten można również stosować jako krem stylizujący. Produkt przeznaczony również do odsprzedaży dla klienta.

Sposób użycia: umyj włosy szamponem nawilżającym True Keratin, użyj odżywki nawilżającej True Keratin, po spłukaniu odżywki użyj krem odżywczy, bez spłukania, stylizuj włosy.

Odżywczy spray
Każda aplikacja sprayu odżywczego True Keratin™ ma na celu przywrócić włosom ich witalność. Ponadto sprawia, ze włosy stają się nawilżone, wygładzone, lśniące, łatwo się je rozczesuje, nabierają ochrony przed niekorzystnym wpływem środowiska (sól w wodzie morskiej, chlor w basenie, promienie UV). Dzięki temu produktowi włosy stają się po prostu zdrowsze. Produkt przeznaczony również do odsprzedaży dla klienta.

Sposób użycia: nałóż na umyte, wilgotne włosy i stylizuj (bez spłukiwania).

Oczyszczający szampon
Stworzony do głębokiego oczyszczania. Do użytku przed zastosowaniem terapii do włosów True Keratin oraz za każdym razem, gdy wymagane jest głębokie oczyszczenie. Stworzony specjalnie do otworzenia powłoczki włosa, usunięcia nadmiaru produktów do układania włosów oraz nagromadzonych nieczystości środowiskowych.

Odżywka
Produkt o podobnym działaniu spotkać można jedynie w dobrym salonie fryzjerskim, działa poprzez ochronę włosa i przywrócenie mu witalności dzięki skoncentrowanej dawce True Keratin™. Włosy stają się miękkie, jedwabiste, lśniące, wygładzone. Maska zapewnia wyrównanie struktury włosów oraz długotrwały połysk. Maska przeznaczona do wykonania w salonach fryzjerskich.

Sposób użycia: umyj włosy szamponem oczyszczającym True Keratin jednokrotnie i od razu spłucz pianę, wytrzyj włosy, nałóż maskę na wilgotne włosy, nałóż czepek, trzymaj głowę pod suszarką stojącą 20-25 minut, spłucz dokładnie maskę, wysusz i wymodeluj włosy.

Szampon nawilżający
Szampon nawilżający wzmocniony o True Keratin™ to unikalna, opatentowana dawka protein tworzących osłonę wokół każdego włosa, chroniąca naturalne właściwości włosa i naprawiająca jego strukturę. Włosy pozostają nawodnione, miękkie i lśniące po każdym myciu. Szampon nie zawiera chlorku sodu i siarczanu, które mogą pozbawić włos keratyny.