Szkolenia i edukacja

Dbamy o wysoką jakość usług wykonywanych na naszych produktach.

Duży nacisk kładziemy na edukację salonów zarówno nowych, jak i już z nami współpracujących. Każdorazowo sprzedaż naszego produktu do nowego salonu jest poprzedzona szkoleniem i prezentacją. Salon fryzjerski i fryzjerzy otrzymują certyfikat takiego szkolenia.

Doskonale znamy wyjątkowe działanie naszych produktów, dlatego zależy nam na przeszkoleniu personelu salonów, które chcą posiadać nasze marki w swojej ofercie. Chcemy, aby fryzjerzy pracowali z pewnością siebie i satysfakcją. Chcąc ułatwić Państwu odbycie takiego szkolenia, proponujemy przyjazd do Państwa salonu, w dogodnym dla Państwa terminie.

Szkolenia takie są bezpłatne i wykonywane są na modelkach wybranych przez personel salonu. Daje to mozliwość zapoznania się efektami zabiegów na wybranym rodzaju, kondycji i kolorze włosów.

Istnieje również możliwość przyjazdu na indywidualne szkolenia do naszej Akademii Keratin Polska w Poznaniu. Rodzaje takich szkoleń oraz terminy ustalane są indywidalnie. W Akademii w Poznaniu odbywają się również szkolenia w małych, kameralnych grupach, gdzie można zapoznać się z naszymi produktami oraz ich działaniem. Szkolenia odbywają się wg ustalanego na bieżąco harmonogramu, o czym informujemy zainteresowane salony.

Zakres szkoleń

Polecamy również szkolenia dla fryzjerów już z nami współpracujących. Daje to możliwość zapoznania się z nowościami wszystkich naszych marek, których ofertę cały czas rozszerzamy zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

1

True Keratin

Kuracja keratynowa, odbudowa oraz wygładzanie i prostowanie włosów oraz nowości True Keratin.
2

Hairfinity

Zaawansowana pielęgnacja włosów.
3

ColorpHlex

Ochrona i zabezpieczenie włosów podczas procesów chemicznych.
4

Organic Colour Systems

Organiczna koloryzacja włosów.
5

Organic Curl Systems

Organiczne kręcenie włosów.

Dziękujemy

KERATIN POLSKA dziękuje wszystkim fryzjerom za dotychczasową współpracę, licząc na dalszą, która przyniesie wiele satysfakcji Państwu i Państwa klientom. Zapraszamy do współpracy nowe salony fryzjerskie, które cenią sobie profesjonalizm i najwyższą jakość oferowanych przez siebie usług. Gwarantujemy, że przyjazne relacje i rodzinna atmosfera wpłyną na owocną, sympatyczną współpracę.