True Keratin Polska Keratin Polska Sp. z o.o. lider na światowym rynku keratyny od 5 lat w Polsce.
Wyłączny dystrybutor produktów True Keratin Professional oraz Organic Colour Systems.

Keratynowe prostowanie włosów

Proste włosy weszły już do kanonu najmodniejszych fryzur. Od kilku lat obserwujemy wzrost zainteresowania produktami do keratynowego prostowania włosów. Dlaczego preparaty z keratyną cieszą się popularnością? Co sprawia, że z naturalnego prostowania włosów chce skorzystać coraz więcej klientek? Dlaczego keratyna do włosów jest taka niesamowita?

Keratynowe prostowanie włosów pozwala utrzymać gładkie włosy przez kilka miesięcy. Keratyna do włosów nie wymaga użycia prostownicy. Decydując się na prostowanie keratyną nie musimy martwić się o uszkodzenia końcówek. Keratyna jest naturalnym budulcem włosa, więc jej zastosowanie podczas naturalnego prostowania włosów jest dla bardzo korzystne.

Prostowanie keratynowe włosów jest bezpiecznie i nie uszkadza cebulek, dlatego nie powinniśmy obawiać się zabiegu. Keratyna do prostowania włosów syntetyzowana jest ze składników pochodzenia naturalnego. Prostowanie włosów keratyną daje niezawodny i długotrwały efekt, włosy są wyraźnie wygładzone, więc keratynowa odbudowa włosów staje się popularna.

Prostowanie keratynowe włosów pozwala oszczędzić czas na układanie fryzury. Keratyna sprawia, że włosy nie puszą się i pozostają gładkie. Regularne korzystanie z keratynowego prostowania włosów stanowi wygodę dla Pań, które codziennie chcą wyglądać pięknie. Praktyczność naturalnego prostowania włosów to kolejny powód, dla którego warto wybrać preparaty z keratyną do włosów.

Wiele klientek zastanawia się, czy prostowanie włosów keratyną potrafi ujarzmić mocno skręcone loki. Oczywiście. Należy zwrócić uwagę na jakość keratyny w produktach stosowanych przez fryzjera do prostowania keratyną. Niektóre z dostępnych na rynku preparatów nie zawierają odpowiedniej keratyny do prostowania włosów. W takim przypadku nie można przewidzieć efektów prostowania włosów keratyną.

Produkty do keratynowego prostowania włosów należy pozyskiwać od sprawdzonych dostawców. Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie doradzić Państwu keratynę do prostowania włosów, która umożliwi świadczenie profesjonalnych zabiegów: keratynowej odbudowy włosów i keratynowego prostowania włosów.

Naturalne wygładzenie lub prostowanie włosów stanowi szansę na rozwój salonu fryzjerskiego. Coraz więcej klientek zna zalety prostowania włosów keratyną i chętnie decyduje się na zabieg prostowania keratyną. Polecamy nasze produkty do keratynowego prostowania włosów, zapewniające keratynową odbudowę włosów.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące prostowania keratynowego włosów, keratyny do włosów lub produktów do keratynowego prostowania włosów, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i opowiemy, w jaki sposób przeprowadza się keratynowe prostowanie włosów, czyli naturalne prostowanie włosów.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi informacjami dotyczącymi prostowania keratyną. Keratynowa odbudowa włosów to zabieg, który pokochają Państwa klientki, a keratyna do prostowania włosów będzie najczęściej zamawianym przez Państwa produktem! Poznajcie moc prostowania keratynowego włosów!

true-keratin-baner

Terapia do włosów True Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, True Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.
Na terapii True Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność – i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Stworzona w USA terapia True Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci.
Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany!

przed-kuracja po-kuracji

Terapia True Keratin jest tańsza niż ciągłe prostowanie włosów, nie jest permanentna i może zostać w każdej chwili zmyta. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące!

Terapia eliminuje mało atrakcyjne skręcanie się i maksymalizuje blask, jednocześnie odżywiając i poprawiając stan włosów. Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu. Koszmary z układaniem włosów to już sprawa przeszłości!

true-keratin-produkty
Produkt True Keratin, chroniony jest ponad pięćdziesięcioma patentami w Ameryce oraz na całym świecie. Aplikuje się go na włosy w jego surownym, naturalnym stanie, aby nie uszkodzić ważnych aminokwasów i protein. Sprawdza się na wszystkich rodzajach włosów i pozostawia je łatwiejszymi do ułożenia, miekkimi, lśniącymi, gładkimi. Włosy nie kręcą się aż do pięciu miesięcy, co powoduje, że zbedne są zabiegi fryzjerskie prostujące wlosy. Wygładzający włosy system True Keratin zawiera True Keratin i jest jedynym produktem proteinowym, którego naukowo potwierdzone działanie znajduje odbicie w jakości włosa o przywróconym, młodzieńczym wyglądzie. True Keratin to zoptymizowana dawka wielu protein, dostępna jedynie w produktach linii True Keratin na całym świecie.

System ten wygładza włosy i przywraca im młody wygląd poprzez naprawę zniszczonych włosów i zapewnienie im długotrwałego odżywienia oraz ochrony. Testy kliniczne wykazały, że naturalne właściwości włosa zostają zachowane dzięki osłonce wytwarzającej sie wokół każdego włosa, odbudowując go wewnątrz jak i na zewnątrz. System ten dostacza rownież ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV, zabiegom chemicznym, starzeniu się oraz codziennym zabiegom mycia i układania włosów.

True Keratin, w przeciwieństwie do innych systemów zawierających keratynę, nie ulega procesowi hydrolizy. Testy kliniczne wykazały, że proces hydrolizy wpływa niekorzystnie na proteiny keratyny powodując, że stają się one nieaktywne i nie mogą efektywnie związać się z włosem. Wynikiem tego jest brak efektów odmładzających.
butelki-nowe

miracle-shampoo

SZAMPON MOROCCAN MIRACLE

To połączenie naturalnej keratyny i olejku arganowego, posiada formułę ultranawilżającą, skutecznie wygładza, odżywia i dodaje połysku włosom. To bogata konsystencja i zapach, pozbawiona soli, sodu i siarcznów. Przedłuża efekt kuracji keratynowej True Keratin. Stosować można do każdego rodzaju włosów. Pojemność 296 ml.

zobacz wiecej

zobacz pełną ofertę produktów true keratin

contact-form
* - Pole wymagane.